Вітаємо Вас на нашому сайті! Безкоштовно розміщуйте свої оголошення на нашому сайті! - Дрогобич - Трускавець - Борислав - Східниця - Стебник- Самбір - Стрий Вітаємо Вас на нашому сайті! Безкоштовно розміщуйте свої оголошення на нашому сайті! - Дрогобич - Трускавець - Борислав - Східниця - Стебник Самбір - Стрий

Інформація щодо розміщення реклами та оголошень

Тримісто є веб-сайтом комерційного спрямування та націлений на інформаційну підтримку малого та середнього бізнесу в мережі Інтернет і являється новітнім за своєю структурою та зручністю представлення ділової інформації. Інформаційний ресурс є простим в користуванні  та перегляді на усіх носіях таких, як персональний комп’ютер, ноутбук, смартфон, графічних планшет. Вивчаючи досвід та новітні тенденції представлення інформації в мережі Інтернет, структуру веб-сайту побудовано таким чином, щоб будь-який клієнт усього за три кліки, де б він не був зміг швидко знайти та переглянути необхідну йому інформацію. 

Всі права на матеріали, розміщені на веб-сайті Тримісто, охороняються відповідно до законодавства. При повному чи частковому цитуванні або використанні текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації Тримісто гіперпосилання на сайт Тримістоwww.trimisto.com - є обов'язковим.

Рекламні банери. З лівої та правої сторони сторінки веб-сайту Тримісто розміщенні вертикальні та горизонтальні графічні блоки(банери), площа яких може надаватися для розміщення графічної інформації строком до 6 місяців – із відповідною  платою гривень на місяць за одну фіксовану банер-площу. Банери розробляються кваліфікованими дизайнерами веб-сайту Тримісто, виготовлення та розміщення яких може бути узгоджено в залежності від побажань клієнта.

Внутрішнє наповнення основних кнопок головної сторінки, являє собою впорядкований формат розміщення інформації у вигляді колонок, текстової частини, фото або зображення чи їх взаємозв’язок. Об'єм наповнення визначається клієнтом. 

Оголошення.


 

Розмістити оголошення 


Тріада енергія


Тріада - (від грецького. trias, рід, відмінок; triados - трійца ) - термін , що означає  потрійний ритм  руху буття і мислення, а також особливий спосіб класифікації та моделювання дійсності.

 

Рекламне агенство "Тріада енергія "

Оренда білбордів

063-177-23-10  

 

 

 

 волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: